25 июля 2017

McDonalds і перша в Україні Сімейна Кімната (фото)

Відкриття Сімейної Кімнати заплановане на осінь.

Фундація Дім Рональда МакДональда підписала договір оренди приміщення у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» для відкриття першої в Україні Сімейної Кімнати Рональда МакДональда, яка допоможе родинам бути поруч із хворими дітьми.

 

 

Сімейна Кімната Рональда МакДональда – це місце в лікарні, де батьки і родичі хворих дітей зможуть відпочити, поспати, поїсти, набратися сил і провести час із дитиною. У львівському «ОХМАТДИТі» Сімейна Кімната допоможе родинам проводити максимум часу із хворими дітьми. Адже, згідно з міжнародними дослідженнями, спільне перебування в лікарні покращує здатність родин долати труднощі, допомагає знизити рівень стресу й тривоги.

 

Кімната з’явиться завдяки Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні, яка є частиною однойменної глобальної благодійницької мережі. У світі уже працює 208 Сімейних Кімнат, які допомагають родинам у 64 країнах. Кошти на створення Сімейної Кімнати були зібрані в результаті 15-ї благодійної програми «Долонька Щастя» в ресторанах МакДональдз у листопаді 2016 року.

 

 

«Поява першої в Україні Сімейної Кімнати – це знакова подія для всього регіону. Адже львівський «ОХМАТДИТ» приймає на лікування дітей не тільки із Львівщини, а й з усієї Західної України. Підтримуючи відкриття Сімейної Кімнати, ми сприяємо розвитку сімейно-орієнтованої медицини, яка на перше місце ставить потреби родини», – прокоментувала Директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак.

 

«У львівському «ОХМАТДИТі» 380 ліжок. Щороку до нас звертаються до 55 тисяч пацієнтів, із них 20 тисяч потрапляють у стаціонар. Під час лікування за найменшими пацієнтами зазвичай доглядають родичі. І ми тішимося, що у них з’явиться змога користуватися Сімейною Кімнатою у найскладніші моменти життя. Дитина не повинна залишатися в лікарні без сімейного тепла, оскільки любов рідних – це потужний ресурс у боротьбі з недугою», – прокоментувала Головний лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця.

 

«Обираючи лікарню для партнерства, Фундація орієнтувалася передусім на ті заклади, які приймають на лікування багато дітей і відчувають найгострішу потребу в Сімейній Кімнаті. Переконана, що Сімейна Кімната в «ОХМАТДИТі» стане тим місцем, в якому родичі хворих дітей зможуть набратися сил та бути найкращою підтримкою для своїх дітей. І це тільки початок, адже ми плануємо відкриття Сімейних Кімнат у дитячих лікарнях в інших містах», – зазначила Директор Фундації в Україні Анастасія Зражевська.

 

Читайте також:

За ними будущее: ТОП-3 украинских эко-проектов

Начнем август ярко: концерт группы MARU на крыше

Лимитированная серия элементов питания от Panasonic по мотивам фильма «Человек-паук» (фото)

Реклама

Гороскоп дня