2 октября 2017

Камера, мотор: «Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс фільмів, знятих дітьми

Ваша дитина давно мріє створити фільм? Тепер вона матиме чудову можливість проявити себе і виграти 20000 гривень!

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує Другий конкурс короткометражок. До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані на великому екрані у рамках V «Чілдрен Кінофесту» 2 червня 2018 року, а переможець отримає нагороду.


До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті.


Прийом заявок проводитиметься з 2 жовтня 2017 року по 20 квітня 2018 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 18 травня. Ці десять фільмів будуть показані на найбільшому екрані країни у столичному кінотеатрі «Київська Русь» у рамках V «Чілдрен Кінофесту». 3 червня під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу «Найкращий український дитячий фільм», який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20000 гривень, а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.


У 2016-2017 роках у рамках «Чілдрен Кінофесту» вперше відбувся конкурс фільмів, знятих дітьми. До участі у конкурсі було подано понад 130 заявок з усієї України, а переможцем стала юна Поліна Шевченко з мультиком «Як завести кошеня».


У 2017 році Фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся у 21 місті й зібрав понад 40 тисяч глядачів. У 2018 році фестиваль триватиме в Україні з 25 травня по 3 червня.


Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Державне агентство України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка».

 

Читайте також:

«Танці з зірками»: кто покинул шоу в шестом прямом эфире

Волшебство в реальной жизни: подарите ребенку встречу с феей Winx

Заботимся о «мокрых носиках»: как обеспечить своему питомцу здоровую и продолжительную жизнь

Реклама

Гороскоп дня